Передача показників газового лічильника Черкасигаз

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ В ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ ВУЛ. НАДПІЛЬНА, 423, 425

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що з 00 год. 27 хв. 25.11.2019р., аварійно-диспетчерська служба ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» припинила розподіл природного газу до багатоквартирних житлових будинків №423, №425 по вул. Надпільній м. Черкаси, в зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на ввідному газопроводі житлового будинку №423 по вул.Надпільній.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- виконання ремонтних робіт ( заміна ділянки газопроводу) на ввідному газопроводі житлового будинку №423 по вул.Надпільна;
- підписання Актів меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення власниками/особами, уповноваженими на це співвласниками внутрішньобудинкових систем газопостачання належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідних договорів із ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для оформлення актів розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо керівникам ОСББ «Надпільна 423» та ЖБК №102 звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, двоповерхова адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Адміністрація ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ»

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader