Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Як передати показники газового лічильника

Через форму на сайті АТ «Черкасигаз»

На сайті АТ «Черкасигаз» натиснути на картинку

Далі вибрати свій район зі списку.

Потрібно внести всі дані у поля, які показані на рисунку. Зверніть увагу, що після внесення всіх даних потрібно поставити відмітку (виділена зеленим), і натиснути кнопку «Відправити». Зверніть увагу, що якщо ви передаєте показник менший ніж кінцевий у квитанції, то такий показник не внесеться. В такому випадку вам потрібно передати показник, який вказаний в квитанції.

Всі показники потрібно передавати з 25 числа вони будуть зараховані як кінцеві на поточний місяць. Всі інші показники, які були передані до 25 числа будуть зараховані на дату передачі показника.

 

Передати показник через особистий кабінет

Для передачі показників через особистий кабінет потрібно перейти за посиланням https://gasolina-online.com/ і пройти процедуру реєстрації. При реєстрації вам потрібно вказати власні дані, що є актуальними.

Після закінчення реєстрації на електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації прийде логін і пароль для входу в особистий кабінет. Коли зайдете в особистий кабінет ви можете дізнатися всі дані і передати показник лічильника. Для цього потрібно натиснути на кнопку «ВВЕСТИ» як показано на рисунку.

Після цього у вікні, ввести показник вашого лічильника і натиснути кнопку «ВВЕСТИ». Зверніть увагу! Потрібно вводити показник так як на вашому лічильнику. Тобто ідуть спочатку нулі, а потім показник. Цифри, які після коми вносити не потрібно.

 

Передача показників по телефону

В робочі дні можливо передати показники газового лічильника за телефонами (0472)31-72-10, 0800-500082 (з мобільних та стаціонарних безкоштовно). А в усі інші дні працює автовідповідач.

Передати показник газового лічильника та задати інші питання ви можете на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader