Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в житловому будинку Н. Горова, 4

Шановні споживачі природного газу!

         13.09.2019 року о 18 год. 40 хв. на пульт аварійно-диспетчерської служби ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшла заявка від гр. Ратушної, мешканки квартири №88 житлового будинку по вул. Н.Горова, 4, про запах газу в під’їзді.

    Після приїзду на місце, бригадою АДС встановлено витік газу в пі’дїзді будинку із квартири №89. Доступу до газового приладу в квартиру не було отримано.

         З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків при користуванні природним газом в побуті, працівниками АДС було перекрито та опломбовано кран на газовому стояку. При цьому було відключено від газопостачання  кв.73, 77, 81, 85, 89, 93, 97, 101, 105.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачанням житлового будинку між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і власником (балансоутримувачем, управителем) та договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача в кожній квартирі з ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную керівнику ОСББ «Нижня Горова 2 та 4» звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142,  II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Зверніть увагу! Нові банківські реквізити!

Зверніть увагу! Нові банківські реквізити!

Відповідно до вимог Постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні» з 01.11.2019 р. банківські рахунки ПАТ «Черкасигаз» будуть змінені на рахунки міжнародного стандарту, а саме:

Отримувач платежу: ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ"
Код ЄДРПОУ: 03361402
поточний рахунок: UA763003460000026004010930702
в ПАТ «Альфа-Банк» м. Київ
або
отримувач платежу: ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ"

Код ЄДРПОУ: 03361402

поточний рахунок: UA943545070000000260013001477

в філії – Черкаське обласне управління АТ «Ощадбанк»

Увага! Будьте уважні при заповненні платіжних доручень

Твоя енергонезалежність

За інформацією ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» запас газу можна придбати за літньою ціною - 5 995,53 грн. за 1000 куб.м. У ціні не враховані послуги за доставку газу. Оплата послуг з транспортування і розподілу природного газу здійснюється Споживачем в місяці наступному за місяцем споживання природного газу, згідно рахунку Постачальника на оплату, який включає витрати на транспортування і розподілу природного газу.

Взяти участь в акції може будь-який споживач газу, у якого немає боргів за спожитий природний газ. Оформити покупку можна за адресою: вул. Громова (Максима Залізняка), 142, м.Черкаси.

Детальніше...

Інформація по газовому депозиту

За інформацією ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» з 10.09.2019 року між ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» та ПАТ «НАК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ» укладено договір купівлі-продажу природного газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність».

 А також за інформацією ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» з 20 серпня 2019 НАК «Нафтогаз України» презентував нову послугу на ринку природного газу для населення «Газовий депозит» в рамках акції «Твоя енергонезалежність», що передбачає можливість, за умови 100% попередньої оплати вартості газу, зробити запас газу та користуватись в опалювальний період природним газом за літньою ціною.

Побутовий споживач зможе закупити на цих умовах до 25 тис. куб. м. газу. Зазначений обсяг є достатнім для забезпечення потреб індивідуального домогосподарства протягом опалювального сезону з 01 жовтня 2019 року  по 31 березня 2020 року.

Відпускна ціна НАК «Нафтогаз України» для постачальників газу у рамках цього проекту складає 4874,42 грн. за тис. куб. м. (без ПДВ та послуг транспортування та розподілу газу), кінцева вартість газу з ПДВ складає 5849,30грн. за тис. куб. м., а з торговою надбавкою постачальника – 5995,54 грн. за  тис. куб. м.(2,5%).

Крім того, оплата послуг з транспортування і розподілу природного газу здійснюється Споживачем в місяці наступному за місяцем споживання природного газу, згідно рахунку Постачальника на оплату, який включає витрати транспортування і розподілу природного газу.

Так, орієнтована кінцева ціна за 1000 куб. метрів для побутового споживача, виходячи з затверджених  НКРЕКП та діючих у даному періоді тарифів на транспортування та розподіл* складатиме  6 570,21 грн.

З урахуванням інформації що знаходиться у засобах масової інформації, зокрема, але не виключно

https://apostrophe.ua/ua/article/economy/jenergetika/2019-09-02/gazovaya-ruletka-dlya-ukraintsev-kto-budet-v-vyiigryishe-ot-predlojeniya-naftogaza/27496

https://www.kmu.gov.ua/ua/news/nak-naftogaz-ukrayini-maye-zakachati-u-shovishcha-20-mlrd-kubiv-gazu-po-prijnyatnij-cini-abi-ne-pidvishchuvati-yiyi-v-opalyuvalnij-sezon-volodimir-grojsman

https://www.gazpostach.od.ua/08/2019/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/1708/

https://www.epravda.com.ua/publications/2019/09/5/651296/, споживачі повинні зважити всі за і проти.

Після підписання відповідної угоди на закупівлю газу, вони самостійно несуть ризик коливання цін на ринку газу та не можуть мати будь-яких претензій до постачальника - ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» у випадку зменшення ціни на газ.

Участь споживачів у даному проекті здійснюється шляхом підписання додаткової угоди до Типового договору постачання природного газу та надання заяви із зазначенням обсягів, які заплановано зарезервувати, а також обсяги його споживання помісячно та надання відповідних документів до ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ».

Споживачі повинні визначити необхідні обсяги газу та звернутись до ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» .

Звертаємо Вашу увагу, що однією з головних умов закупівлі природного газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність» є 100% попередня оплата вартості газу на рахунок постачальника – ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» до 25 вересня.

З метою реалізації програми в зоні ліцензійної діяльності  Товариства, керівником ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» 02.09.2019 року підписано договір купівлі – продажу природного газу в рамках акції «Твоя енергонезалежність» та надано для підписання НАК «Нафтогаз України». Крім того, ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ» в оперативному порядку відкривається рахунок зі спеціальним режимом використання.

Після підписання зазначеного договору зі боку НАК «Нафтогаз України» послуга «Газовий депозит» запрацює в зоні ліцензійної діяльності ТОВ «ЧЕРКАСИГАЗ ЗБУТ».

Зазначена програма тільки впроваджується та є новою на ринку природного газу України, тому виникає багато питань щодо її реалізації.

Просимо Вас звернути особливу увагу, що накопичення заборгованості за спожитий природний газ призведе до нарахування штрафних санкцій та здійснення заходів щодо припинення газопостачання.

 

Готовність до початку опалювального періоду 2019-2020 років

В зоні ліцензійної діяльності ПАТ «Черкасигаз» знаходиться 27 підприємств комунальної теплоенергетики та опалювальних котелень.
Станом на 11.09.2019 року 19 підприємств комунальної теплоенергетики та опалювальних котелень відсутні в Реєстрі споживачів будь-якого постачальника, а саме:

п/п

Споживач

1

Канівське КПТМ

2

КП «Звенигородське ПТМ»

3

Виправна колонія № 62 (м. Черкаси)

4

КПТМ м. Ватутіне

5

Тепломережа КП  «Корсунь-Шевченківський»

6

КП «Драбівські теплові мережі»

7

Кам’янське КПТМ

8

Жашківське ПТМ

9

КПТМ Черкаського району

10

КП «Теплокомуненерго» (м. Монастирище)

11

МС-ТМ ОСББ (м. Черкаси)

12

Райтеплоенергія РКП (Золотоніський р-н)

13

КП «Міський водоканал» (м. Золотоноша)

14

Машинобудівник ОК (м. Шпола)

15

КП «Смілакомунтеплоенерго»

16

ОСББ «Освіта» (м. Канів)

17

ТОВ «Смілаенергопромтранс»

18

ОСББ «ПРЕСТИЖ+» (м. Черкаси)

19

Військова частина 9930 (м. Черкаси)

Згідно пункту 1 глави 5 розділу 6 Кодексу ГРМ споживання (відбір) природного газу з газорозподільної системи можливе за наявності укладеного договору розподілу природного газу між споживачем та Оператором ГРМ здійснюється за умови включення споживача до Реєстру споживачів будь-якого постачальника на відповідний розрахунковий період.

Тобто відновлення розподілу природного газу до об’єктів вищезазначених споживачів не можливе.

Ціна на газ для населення буде знижена на 115 гривень у вересні

Ціна на природний газ для населення у вересні може бути знижена на 115 гривень за 1 тисячу кубометрів у порівнянні з ціною ресурсу в серпні.

Про це заявив глава комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

"Згідно з останньою інформацією, ціна газу для населення у вересні буде знижена, приблизно, на 115 грн за 1 тис. куб м. Таким чином, за останні п'ять місяців зниження ціни на газ для населення становить близько 30%", - сказав він під час засідання погоджувальної ради парламенту в Києві у понеділок, 9 вересня.
Нагадаємо:

У липні-2019 НАК "Нафтогаз-України" знизив ціну на газ для населення на 11,7%.

У серпні НАК знизив ціну для населення та інших споживачів ПСО ще на 5,1% (на 251,46 грн) у порівнянні з липневою ціною - до 4 тис. 653,54 грн за 1 тис. куб. м.

Як повідомлялося, запаси газу в підземних сховищах стали рекордними за останні 7 років.

Так, за станом на 9 вересня українська ГТС готова до опалювального сезону на 85%.
інфомарція отримана з epravda.com.ua

Інформація щодо КП «Смілакомунтеплоенерго»

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПО ГАЗОПОСТАЧАННЮ ТА ГАЗИФІКАЦІЇ «ЧЕРКАСИГАЗ» є надійним суб’єктом на ринку природного газу, головним завданням якого є забезпечення безперебійного, безаварійного та якісного надання послуг з розподілу природного газу всім, без винятку, споживачам на території ліцензійної діяльності, дотримання норм чинного законодавства України та розпоряджень уряду.

Станом на 06.09.2019 року КП «Смілакомунтеплоенерго» має значну заборгованість за спожитий природний газ перед ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ».

Крім того, на сьогоднішній вузли обліку  КП «Смілакомунтеплоенерго» не прийняті в експлуатацію.

З огляду на вищевикладене, на сьогоднішній день КП «Смілакомунтеплоенерго» не готове до початку опалювального сезону 2019-2020 р.р.

Аварійна ситуація в житловому будинку с. Аврамівка, вул. Центральна, 35, Монастирищенського р-н

Аварійна ситуація в житловому будинку с. Аврамівка, вул. Центральна, 35, Монастирищенського району.

Шановні споживачі газу!

Доводимо до Вашого відому, що о 3 год. 30 хв. 9.09.2019р. аварійно-диспетчерською службою Монастирищенської дільниці ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» припинено розподіл природного газу до багатоповерхового житлового будинку №35 по вул. Центральній в с. Аврамівка, в зв’язку з аварійною ситуацією (тріщина в корпусі крана на фасадному газопроводі будинку).

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

  • підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
  • укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання, що перебуває у спільній сумісній власності багатоквартирного житлового будинку, між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» чи іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання даних робіт, і власником (балансоутримувачем, управителем тощо);
  • укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача в кожній квартирі з ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт;
  • надання доступу до газопроводів, які були зашиті під час утеплення будинку;
  • заміни пошкодженого крана.

Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін необхідно звернутись до Монастирищенської дільниці Жашківського відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою: м. Монастирище вул. Санаторна, 15, адмінбудівля, тел. 2-39-37.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader