Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Про допомогу у виявленні не санкціонованого втручання

Шановні споживачі природного газу!

Останнім часом по Черкаській області і зокрема по м. Черкаси збільшилась кількість випадків несанкціонованих втручань в систему газопостачання багатоповерхових житлових будинків.
Так, 10.03.2019 року о 23 год. 21 хв. до аварійно-диспетчерської служби ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшло повідомлення від мешканців житлового будинку за адресою вул. Різдвяна, 41 в м.Черкаси про відсутність газу в квартирах під’їзду №2 вказаного житлового будинку.
При прибутті працівників аварійно-диспетчерської служби за вказаною адресою виявлено несанкціоноване втручання в роботу газорозподільної системи – невідомою особою перекрито засувку на газопроводі-вводі, внаслідок чого припинено розподіл природного газу до багатоквартирного житлового будинку по бул. Шевченка, 367/1 та вул. Різдвяній, 41 в м. Черкаси.
Подібні випадки трапились 31 березня за адресами вул. С.Амброса, 7 та вул.Толстого, 46 в м. Черкаси.
На жаль, не всі мешканці області розуміють, що нехтування правилами безпеки можуть призвести до трагічних наслідків. При цьому, важливо розуміти, що несанкціоноване втручання в систему газопостачання – це завжди серйозні ризики, які загрожують здоров’ю і життю мешканців житлових будинків та можуть призвести до техногенних катастроф й екологічних лих.
Адміністрація ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» звертається до мешканців міста та області з проханням допомоги у встановленні причетних осіб, які порушують правила безпеки систем газопостачання.
Окрім цього зазначаємо, що ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» обіцяє грошову винагороду у розмірі 5000 грн. особі, за допомогою якої правопорушника (-ів) буде затримано за несанкціоноване втручання у газорозподільну систему будинків та споруд, доставлено до відповідного органу влади та притягнено до адміністративної (судом або адміністративною комісією), цивільної чи кримінальної відповідальності.
Звертаємо увагу небайдужих громадян, якщо Ви бачите, що невідомі особи втручаються у газорозподільну систему, негайно телефонуйте 104.
Просимо не залишатися осторонь суспільних проблем та допомогти притягнути до відповідальності порушників.


Адміністрація ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ»

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОРИВОМ ГАЗОПРОВОДУ

ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДКЛЮЧЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОРИВОМ ГАЗОПРОВОДУ

25 жовтня 2018 року о 14.05 год. до аварійно-диспетчерської служби Монастирищенської дільниці Жашківського відділення ПАТ «Черкасигаз» надійшло повідомлення про пошкодження газопроводу середнього тиску в смт. Цибулів Монастирищенського району Черкаської області по вулиці 8 Березня, що відбулося при проведенні несанкціонованих земляних робіт.
Внаслідок аварії було припинено газопостачання чотирьом домоволодінням.
Для уникнення аварійних ситуацій, споживачам природного газу по вул. 8 Березня смт. Цибулів, необхідно перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами.
Відновлення газопостачання буде проводитися відповідно до вимог чинного законодавства, після виконання аварійно-відновлювальних робіт.
ПАТ «Черкасигаз» закликає з розумінням поставитися до тимчасових незручностей та сприяти працівникам газового господарства у доступі до помешкань під час відновлювальних робіт.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader