Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Профспілкова організація товариства

Профспілкова організація товариства налічує  2861 членів профспілки. Основним правовим актом підприємства – «настільною книгою» являється Колективний договір, який регулює трудові і соціально - економічні відносини між роботодавцями і працівниками. Адміністрацією та профспілковим комітетом забезпечено вирішення питань умов та оплати праці, соціального і житлово-побутового обслуговування працівників, гарантії і пільги, які надаються підприємством і не суперечать чинному законодавству України та Галузевої угоди.

 

Завдяки умілому поєднанню виконання виробничих завдань з вирішенням соціальних проблем у нинішніх складних економічних умовах адміністрація досягла стабільності щодо своєчасної виплати заробітної плати та виконання інших соціальних гарантій. Виконання пунктів колдоговору, розділу «Соціальні гарантії та пільги» задовольняють побажання колективу майже в повному обсязі.

 

Щорічно за рахунок коштів адміністрації, профкому та  в невеликій сумі фонду соціального страхування з частковою доплатою працівників видаються  путівки всім бажаючим на оздоровлення та бази відпочинку, а також в санаторії. Крім того всі діти наших працівників мають можливість відпочити в дитячих таборах.

 

За результатами Всеукраїнського огляду оздоровлення  й відпочинку дітей влітку 2011 року «Дитинство на долонях» Федерацією профспілок України відмічено кращу організацію роботи в цьому питанні адміністрації та нашої профспілкової організації і нагороджено почесними грамотами керівника підприємства та голову профкому. Профспілковий комітет організовує для працівників різного роду краєзнавчі екскурсії по Черкащині та по Україні.,  проводить культурно - масові заходи , відвідування філармонії, театрів, різних концертних програм, організують культурно-масові заходи: святкування професійного свята, новорічні вечорниці, святкування 8-го березня та Дня перемоги, дитячі новорічні ранки.

 

Проводяться  спортивні заходи між районними УЕГГ та головним підприємством, кращі приймають участь в Спартакіаді, яку проводить  Рада  профспілки працівників газових господарств України. Колективи  художньої самодіяльності структурних підрозділів товариства беруть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності  «Блакитний вогник – 2011» імені Івана Ярового.                    

 

Профспілкова організація товариства активно працює над виконання всіх пунктів колективного договору з його змінами та доповненнями.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader