Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Профспілкова організація товариства

Профспілкова організація товариства налічує  2861 членів профспілки. Основним правовим актом підприємства – «настільною книгою» являється Колективний договір, який регулює трудові і соціально - економічні відносини між роботодавцями і працівниками. Адміністрацією та профспілковим комітетом забезпечено вирішення питань умов та оплати праці, соціального і житлово-побутового обслуговування працівників, гарантії і пільги, які надаються підприємством і не суперечать чинному законодавству України та Галузевої угоди.

 

Завдяки умілому поєднанню виконання виробничих завдань з вирішенням соціальних проблем у нинішніх складних економічних умовах адміністрація досягла стабільності щодо своєчасної виплати заробітної плати та виконання інших соціальних гарантій. Виконання пунктів колдоговору, розділу «Соціальні гарантії та пільги» задовольняють побажання колективу майже в повному обсязі.

 

Щорічно за рахунок коштів адміністрації, профкому та  в невеликій сумі фонду соціального страхування з частковою доплатою працівників видаються  путівки всім бажаючим на оздоровлення та бази відпочинку, а також в санаторії. Крім того всі діти наших працівників мають можливість відпочити в дитячих таборах.

 

За результатами Всеукраїнського огляду оздоровлення  й відпочинку дітей влітку 2011 року «Дитинство на долонях» Федерацією профспілок України відмічено кращу організацію роботи в цьому питанні адміністрації та нашої профспілкової організації і нагороджено почесними грамотами керівника підприємства та голову профкому. Профспілковий комітет організовує для працівників різного роду краєзнавчі екскурсії по Черкащині та по Україні.,  проводить культурно - масові заходи , відвідування філармонії, театрів, різних концертних програм, організують культурно-масові заходи: святкування професійного свята, новорічні вечорниці, святкування 8-го березня та Дня перемоги, дитячі новорічні ранки.

 

Проводяться  спортивні заходи між районними УЕГГ та головним підприємством, кращі приймають участь в Спартакіаді, яку проводить  Рада  профспілки працівників газових господарств України. Колективи  художньої самодіяльності структурних підрозділів товариства беруть участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності  «Блакитний вогник – 2011» імені Івана Ярового.                    

 

Профспілкова організація товариства активно працює над виконання всіх пунктів колективного договору з його змінами та доповненнями.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader