Передача показників газового лічильника Черкасигаз

УВАГА! Припинення газопостачання Ватутіне

До уваги споживачів природного газу м. Ватутіне!

Ватутінська дільниця Звенигородського відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» повідомляє, що 20.11.2019 року у зв’язку з механічним пошкодженням надземного газопроводу середнього тиску d=57 мм та з метою недопущення виникнення надзвичайної ситуації працівниками газового господарства, шляхом перекриття засувки на газопроводі, відключено від системи газопостачання п’ять двоповерхових житлових будинків (28 квартир) та 87 приватних житлових будинків в м. Ватутіне.
Газопостачання буде відновлене після виконання ремонтно-відновлювальних робіт. Прохання до мешканців будинків та квартир перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Разом з тим звертаємо увагу, відновлення газопостачання буде виконано при умові відсутності заборгованості за використаний природний газ.
Принагідно нагадуємо, що згідно вимог чинного законодавства споживачі природного газу повинні укласти відповідні договори із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання робіт з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання. У випадку незабезпечення власниками газових мереж належної експлуатації цих мереж Оператор ГРМ (ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ») в установленому законодавством порядку має право припинити/обмежити газопостачання на об’єкт споживача з дотриманням нормативних документів, що визначають порядок обмеження/припинення природного газу
Ватутінська дільниця Звенигородського відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader