Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація м.Черкаси, Припортова,20

Шановні споживачі природного газу!

Черкаське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що під час установки лічильників газу згідно Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» щодо порядку встановлення лічильників споживачам природного газу №2260-VIII від 21.12.2017 року за адресою вул. Припортова 20 в м. Черкаси, працівниками АТ «Черкасигаз» виявлено витік газу в футлярі ввідного газопроводу. З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків при користуванні природнім газом в побуті 21.06.2022 року аварійно-диспетчерська служба АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» припинила розподіл природного газу до квартир № 110, 114, 118, 122, 126, 130, 134, 138, 142 багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Припортова 20 в м. Черкаси.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- виконання ремонтних робіт на внутрішньобудинковій системі газопостачання (заміна ділянки внутрішньобудинкового газопроводу із застосуванням зварювальних робіт);
- підписання Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації пропонуємо звернутись до Черкаського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. М. Залізняка, 142, 2-поверхова адмінбудівля, м. Черкаси, або за телефонами 31-78-57, 31-78-73, 31-78-77.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader