Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація м.Черкаси, вул.Сумгаїтська, 39

Шановні споживачі природного газу м. Черкаси!

Черкаське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 16.06.2022 на пульт аварійно-диспетчерської служби АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшла заявка від мешканця житлового будинку № 39 по вул. Сумгаїтська в м. Черкаси, про запах газу в квартирі №35 вищевказаного житлового будинку. Бригадою АДС виявлено витік газу на зварному з’єднанні внутрішнього газопроводу кв. 35. З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків при користуванні природнім газом в побуті 16.06.2022 року припинено розподіл природного газу до квартир № 5, 11, 17, 23, 29, 35, 41, 47 багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Сумгаїтська, 39 в м. Черкаси. Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- виконання ремонтних робіт на внутрішньому газопроводі в кв. 35 (усунути витік газу по зварному з’єднанні);

- усунення порушення на внутрішньобудинковій системі газопостачання;

- підписання Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Черкаського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. М. Залізняка, 142, 2-поверхова адмінбудівля, м. Черкаси, або за телефонами 71-17-63, 71-17-52, 71-17-85, 64-31-85. АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader