Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ В М. ЧЕРКАСИ, ВУЛ. НАРБУТІВСЬКА, 160/4

Шановні споживачі природного газу м. Черкаси!

Черкаське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 07.11.2021 року на пульт аварійно-диспетчерської служби (АДС) надійшло повідомлення від мешканця багатоповерхового житлового будинку за адресою вул. Нарбутівська, 160/4 в м. Черкаси, про відсутність газу в системі газопостачання.

Після приїзду на місце та обстеженні системи газопостачання бригадою АДС було виявлено, що невідомою особою перекрито газовий кран на стояку вищевказаного житлового будинку. У зв’язку з цим без газопостачання залишились квартири №3, 7, 11, 15, 19, 23, 27, 31, 35 по вул. Нарбутівська, 160/4 в м. Черкаси.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- підписання Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для більш детальної інформації пропонуємо звернутись до Черкаського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. М.Залізняка, 142, 2-поверхова адмінбудівля, м. Черкаси, або за телефонами 71-17-63, 71-17-52, 71-17-85, 64-31-86.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader