Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ В М. ЧЕРКАСИ, ПРОСП. ХІМІКІВ, 44

Шановні споживачі природного газу м. Черкаси!

Черкаське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 11.10.2021 року о 1140 год. на пульт аварійно-диспетчерської служби (АДС) надійшло повідомлення про запах газу біля житлового будинку за адресою просп. Хіміків, 44 в м. Черкаси.

Після приїзду на місце, бригадою АДС виявлено витік газу на газопроводі-вводі до вищевказаного житлового будинку. У зв’язку з аварійною ситуацією та з метою недопущення аварійних ситуацій і нещасних випадків і відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання працівниками АДС було припинено розподіл природного газу до квартир №1-70 багатоквартирного житлового будинку за адресою просп. Хіміків, 44 в м. Черкаси.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- виконання ремонтних робіт на газопроводі-вводі (заміна контргайки Ду50);

- підписання Акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для більш детальної інформації пропонуємо звернутись до Черкаського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. М.Залізняка, 142, 2-поверхова адмінбудівля, м. Черкаси, або за телефонами 71-17-63, 71-17-52, 71-17-85, 64-31-86.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader