Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація м.Шпола, вул. Слобідська, 108а

До уваги споживачів природного газу м. Шпола!

Шполянське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 08.04.2021 року у зв’язку з виявлення витоку газу на ввідному газопроводі середнього тиску, з метою недопущення нещасних випадків, задля безпечної життєдіяльності мешканців та у відповідності до вимог Правил безпеки систем газопостачання припинено розподіл газу багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Слобідська, 108а в м. Шпола.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Шполянського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Лозуватська, 53 в м. Шпола або за телефоном 2-05-79.
Прохання до мешканців будинку за адресою вул. Слобідська, 108а в м. Шпола перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Шполянське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader