Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація в м.Черкаси, вул. 30-років Перемоги,60

Шановні споживачі природного газу!

Черкаське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що у зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на вимикаючому пристрої ввідного газопроводу багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. 30-річчя Перемоги. 60 в м. Черкаси, аварійно-диспетчерською службою об 11 год.15 хв. 06.04.2021 року було припинено розподіл природного газу до житлових будинків за адресою вул. 30-річчя Перемоги, 60 та 62 в м. Черкаси.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- виконання ремонтних робіт на системі газопостачання даного житлового будинку (заміна засувки Ду 80 мм);
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації, пропонуємо звернутись до Черкаського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. М.Залізняка, 142, 2-поверхова адмінбудівля, м. Черкаси, або за телефонами 71-17-63, 71-17-52.
АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader