Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація м.Золотоноша, вул. Шевченка, 61

Шановні споживачі природного газу м. Золотоноша!

Золотоніське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що аварійно-диспетчерською службою відділення 31.03.2021 року о 20 год. 35 хв. було отримано повідомлення про наявність запаху газу в під’їзді багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Шевченка, 61 в м. Золотоноша.
При обстеженні системи газопостачання вищевказаного багатоквартирного житлового будинку працівниками АДС було виявлено корозійне пошкодження газопроводу у футлярі в місці входу газопроводу в під’їзд будинку.
З метою недопущенням аварійної ситуації та нещасних випадків 31.03.2021 року о 21 год. 10 хв. було припинено розподіл природного газу до квартир № 17, 19, 21, 23, 25 багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Шевченка, 61, м. Золотоноша.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- виконання ремонтних робіт на внутрішньобудинковій системі газопостачання;
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатації відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб'єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Обухова, 60В, 2-поверхова адмінбудівля, м. Золотоноша, або за телефонами 5-39-28.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader