Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Аварійна ситуація в с. Кайтанівка, Шполянського району вул. Садова

До уваги споживачів природного газу!

 

Шполянське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 09.10.2020 року о 21 год. 00 хв. внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, скоєної невідомою особою, було пошкоджено надземний газопровід середнього тиску по вул. Садова в с. Кайтанівка, Шполянського району.

Внаслідок пошкодження надземного газопроводу середнього тиску було припинено газопостачання 99 споживачам природного газу с. Кайтанівка, Шполянського району.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- проведення ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску;

- відшкодування вартості проведення ремонтно-відновлювальних робіт особою, яка була винуватцем ДТП;

- надання до АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» Акту перевірки вентиляційного каналу;

- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожного будинку між власником будинку і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Разом з тим, звертаємо увагу, відновлення газопостачання буде виконано при умові відсутності заборгованості за використаний природний газ.

Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Шполянського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою: вул. Орлова, 21 в м. Шпола та за телефонами 5-51-26, 5-33-96.

Прохання до мешканців житлових будинків с. Кайтанівка, Шполянського району перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.

Шполянське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

 

 

 

Адміністрація АТ «ЧЕРКАСИГАЗ»

09.10.2020

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader