Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація в м.Черкаси, вул. Гагаріна, 29/4

Шановні споживачі природного газу м. Черкаси!

Доводимо до Вашого відому, що о 23 год. 29 хв. 04.05.2020р. на пульт аварійно-диспетчерської служби (АДС) АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшов виклик про запах газу у квартирі за адресою вул. Гагаріна, 29/4 в м. Черкаси. По приїзді на місце бригадою АДС дійсно виявлено витік газу на внутрішньому газопроводі, тому, з метою недопущення аварійної ситуації та нещасних випадків, працівники АДС, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання у зв’язку з наявністю витоку газу, припинили газопостачання (розподіл природного газу) до квартир №1, №10, №18, №28, №36, №45, №53, №62, №71, №80, №89, багатоквартирного житлового будинку №29/4 по вул. Гагаріна м. Черкаси.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- виконання ремонтних робіт на внутрішньому газопроводі (в місці витоку газу) житлового будинку №29/4 в квартирі №80 по вул. Гагаріна м. Черкаси, (необхідно виконати заміну клапана відсікача);
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, необхідно звернутись до АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader