Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ В ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ м. Городище, вул. Слов’янській, 29а

Шановні споживачі природного газу
будинку № 29а по вул. Слов’янській в м. Городище!

Городищенська дільниця Шполянського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що у зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на внутрішньобудинковому газопроводі низького тиску (електрична напруга на газопроводі) по вул. Слов’янській, 29а в м. Городище 25.09.2020 року о 22 год. 00 хв. було припинено розподіл природного газу до квартир з № 1 по № 30, багатоквартирного житлового будинку за адресою вул. Слов’янська, 29а в м. Городище.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- усунення причин виникнення аварійної ситуації;
- надання до АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» Акту перевірки вентиляційного каналу;
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири та суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Городищенської дільниці Шполянського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Франка, 3, м. Городище.
Городищенська дільниця Шполянського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader