Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Ремонтні роботи в м.Жашків по вул. Вокзальна

Жашківське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що при проведенні комплексного-приладового обстеження системи газопостачання за адресою вул. Вокзальна, 2 в м. Жашків працівниками Товариства виявлено витоки газу на стояку системи газопостачання даного житлового будинку. З метою дотримання вимог чинного законодавства, недопущення виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків працівниками Товариства будуть проводитись аварійно-відновлювальні роботи на аварійній ділянці газопроводу за вищевказаною адресою.

зв’язку з виконанням запланованих робіт з 08 год. 30 хв. 16.09.2020 року розподіл природного газу за адресою вул. Вокзальна, 2 в м. Жашків буде припинено.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:

- виконання ремонтних робіт системі газопостачання даного житлового будинку;

- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Жашківського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою             вул. Соборна, 55, м. Жашків або за телефонами (04747) 6-01-93, 6-33-93.

АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader