Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація в с.Матвіївка, Золотоніського р-н

До уваги споживачів природного газу!

Золотоніське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 27.08.2020 року о 18 год. 55 хв. внаслідок проведення несанкціонованих земляних робіт сторонньою організацією було пошкоджено підвідний газопровід середнього тиску Ø-89 мм до с. Матвіївка Золотоніського району. Земляні роботи проводились в охоронній зоні газопроводів без нагляду представника газової компанії, що є порушенням чинного законодавства, а саме: Правил безпеки систем газопостачання, Кодексу газорозподільних систем та Земельного кодексу України.
Внаслідок пошкодження підвідного газопроводу середнього тиску було припинено газопостачання 83 споживачам природного газу по вулицях: Шевченка; Набережна; Лісова в с. Матвіївка, Золотоніського району.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- проведення ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску;
- відшкодування вартості проведення ремонтно-відновлювальних робіт організацією, яка проводила несанкціоновані земляні роботи;
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою: вул. Обухова, 60-В у м. Золотоноша.
Прохання до мешканців будинків по вул. Шевченка; Набережна; Лісова в с. Матвіївка, Золотоніського району перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Золотоніське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader