Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Сплатити онлайн

Сплатити за газ онлайн Приват24 Сплатити за газ онлайн Ощад24

Увага! Аварійна ситуація в будинку м.Черкаси, Благовісна, 332

Шановні споживачі природного газу м. Черкаси!

Доводимо до Вашого відому, що 17.07.2020 року о 13 год. 18 хв. на пульт аварійно-диспетчерської служби АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшла заявка від мешканця квартири №4 житлового будинку №332 по вул. Благовісна м. Черкаси, про відсутність тяги у вентиляційному каналі вищевказаного житлового будинку.
З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків, працівники АДС, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання у зв’язку з відсутністю тяги у вентиляційному каналі, припинили газопостачання (розподіл природного газу) до квартир №4, 8, 12, 16, 20, 32, 24, 28, 32, 36 багатоквартирного житлового будинку №332 по вул. Благовісна м. Черкаси.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- надання до АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» Акту перевірки вентиляційного каналу;
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Черкаського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. М.Залізняка, 142, 2-поверхова адмінбудівля, м. Черкаси, або за телефонами 71-17-63, 71-17-52.
АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader