Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в м. Ватутіне, вул. Безіменна, б.3/1

До уваги споживачів природного газу м. Ватутіне!

Звенигородське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 12.06.2020 року припинено газопостачання житлового будинку за адресою: м. Ватутіне, вул. Безіменна, б.3/1 в зв’язку з аварійною ситуацією.
Відновлення розподілу природного газу можливе за умови:
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання договору на виконання послуг з технічного обслуговування системи газопостачання, що перебуває в спільній сумісній власності багатоквартирного житлового будинку із АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання даного виду робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання побутового споживача (внутрішні газопроводи і газове обладнання) між власником квартири і АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання даного виду робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Ватутінської дільниці Звенигородського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Миру, 5 в м. Ватутіне.
Прохання до мешканців будинку за адресою вул. Безіменна, б.3/1 в м. Ватутіне перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Звенигородське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader