Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в м.Чорнобай, вул. Центральна, 71

До уваги споживачів природного газу!

Чорнобаївська дільниця Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 09.06.2020 року о 08 год. 42 хв. на пульт аварійно-диспетчерської служби (АДС) надійшов виклик про аварійну ситуацію на системі газопостачання за адресою вул. Центральна, 71 в смт. Чорнобай.
При приїзді на місце, за вказаною адресою, працівниками АДС виявлено витік газу на флянці вхідної засувки до житлового будинку. З метою недопущення виникнення аварійної ситуації та задля безпечної життєдіяльності мешканців працівниками АДС було припинено газопостачання даного житлового будинку.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- усунення електроструму на внутрішньобудинковому газопроводі житлового будинку за адресою вул. Центральна, 71 в смт. Чорнобай;
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Чорнобаївської дільниці Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. вул. Шевченка, 258а (адмінбудівля) в смт. Чорнобай.
Прохання до мешканців квартир будинку за адресою вул. Центральна, 71 в смт. Чорнобай перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Чорнобаївська дільниця Золотоніського відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader