Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в с.Матусів, Шполянського р-ну!

До уваги споживачів природного газу с. Матусів, Шполянського району!

Шполянське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на газопроводі середнього тиску в с. Матусів, Шполянського району 02.06.2020 року буде припинено газопостачання приватних житлових будинків по вул. Дружби.
Газопостачання буде відновлене після виконання ремонтно-відновлювальних робіт.
Прохання до мешканців будинків перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Разом з тим звертаємо увагу, відновлення газопостачання буде виконано при умові відсутності заборгованості за використаний природний газ.
Принагідно нагадуємо, що згідно вимог чинного законодавства споживачі природного газу повинні укласти відповідні договори із суб’єктами господарювання, які мають право на виконання робіт з технічного обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання. У випадку незабезпечення власниками газових мереж належної експлуатації цих мереж Оператор ГРМ (АТ «ЧЕРКАСИГАЗ») в установленому законодавством порядку має право припинити/обмежити газопостачання на об’єкт споживача з дотриманням нормативних документів, що визначають порядок обмеження/припинення природного газу
Шполянське відділення АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader