Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в житловому будинку м.Черкаси, вул.Різдвяна,90

Шановні споживачі природного газу!

18.05.2020 року о 13 год. 52 хв. від мешканця квартири №37 житлового будинку по вул.Різдв’яна,90 м.Черкаси, на пульт аварійно-диспетчерської служби АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшла заявка про відсутність газу в квартирі. Після приїзду на місце, бригадою АДС встановлено несанкціоноване втручання в роботу газорозподільної системи (невідомою особою перекрито кран на газовому стояку підїзду №2) внаслідок чого, припинено розподіл природного газу до квартир №37, 41, 45, 49, 53, 57, 61, 65, 69 житлового будинку за адресою: вул. Різдв’яна, 90 м.Черкаси.
Для відновлення газопостачання споживачам багатоквартирного житлового будинку по вул. Різдв’яна, 90 необхідно власнику (балансоутримувачу, управителю) підписати з АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, надати до АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та на обслуговування газопроводів та газового обладнання по кожній квартирі окремо.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін і відновлення розподілу природного газу, необхідно звернутись до АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader