Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в житловому будинку м. Черкаси, Тараскова, 16

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що з 10 год. 30 хв. 15.05.2020р., аварійно-диспетчерська служба АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» припинила розподіл природного газу до багатоквартирного житлового будинку за адресою: вул. Тараскова буд.16, м. Черкаси в зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на ввідному газопроводі житлового будинку.
Для відновлення газопостачання споживачам багатоквартирного житлового будинку по вул. Тараскова,16 необхідно власнику (балансоутримувачу, управителю) виконати ремонтні роботи на ввідному газопроводі (заміну крану ду 50 мм), підписати з АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, надати до АТ "ЧЕРКАСИГАЗ" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та на обслуговування газопроводів та газового обладнання по кожній квартирі окремо.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін і відновлення розподілу природного газу, необхідно звернутись до АТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader