Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Ремонтні роботи в м. Звенигородка, вул. Героїв Небесної сотні 83\8

До уваги споживачів природного газу м. Звенигородка!

 Звенигородське відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 16.03.2020 року о 09 год. 00 хв. будуть розпочаті зварювальні роботи на зовнішньому газопроводі житлового будинку за адресою: м. Звенигородка, вул. Героїв Небесної Сотні 83/8. Перед виконанням даних робіт буде припинено газопостачання житлового будинку.

Відновлення розподілу природного газу можливе за умови:

- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;

- забезпечення належної експлуатації систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання договору на виконання послуг з технічного обслуговування системи газопостачання, що перебуває в спільній сумісній власності багатоквартирного житлового будинку із ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання даного виду робіт;

- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання побутового споживача (внутрішні газопроводи і газове обладнання) між власником квартири і ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання даного виду робіт.

Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Звенигородського відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Щедріна, 7 в м. Звенигородка.

Прохання до мешканців будинку за адресою вул. Героїв Небесної Сотні 83/8 в м. Звенигородка перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.

Звенигородське відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

 

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader