Передача показників газового лічильника Черкасигаз

УВАГА! РЕМОНТНІ РОБОТИ ПРИПОРТОВІЙ Смілянська,110 та Хоменка, 3

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що 03.03.2020 року о 10 год. 22 хв аварійно-диспетчерською службою ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» при обстежені газопроводу між житловими будинками по вул. Смілянській, 110 та по вул. Хоменка, 3, було виявлено витік газу через корозійне пошкодження газопроводу-вводу.
З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків, через наявність витоку газу, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання, працівниками АДС припинено розподіл природного газу до багатоквартирних житлових будинків № 110 по вул. Смілянській та № 3 по вул. Хоменка м.Черкаси.
Для відновлення газопостачання споживачам вищевказаних багатоповерхових житлових будинків, власнику (балансоутримувачу, управителю) необхідно підписати з ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін стосовно внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та надати до ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та на обслуговування газопроводів та газового обладнання в кожній окремій квартирі.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader