Передача показників газового лічильника Черкасигаз

УВАГА! АВАРІЙНА СИТУАЦІЯ В ЖИТЛОВОМУ БУДИНКУ м. Звенигородка, вул. Шмідта, 40

До уваги споживачів природного газу м. Звенигородка!

Звенигородське відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» (Товариство, Оператор ГРМ) повідомляє, що 09.12.2019 року о 09 год. 15 хв. на пульт аварійно-диспетчерської служби (АДС) надійшов виклик від працівника СОЗСГ про витік газу на вводі у житлового будинку за адресою вул. Шмідта, 40 в м. Звенигородка.
При приїзді на місце, за вказаною адресою, працівниками АДС виявлено витік газу на муфтовому з’єднанні після крана на вводі в будинок. З метою недопущення виникнення аварійної ситуації та задля безпечної життєдіяльності мешканців працівниками АДС було припинено газопостачання даного житлового будинку.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після:
- виконання ремонтних робіт на муфтовому з’єднанні після крана на вводі в будинок вул. Шмідта, буд. 40 в м. Звенигородка;
- підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін;
- забезпечення належної експлуатації внутрішньобудинкових систем газопостачання згідно чинного законодавства, зокрема укладання відповідного договору із ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншими суб’єктами господарювання, які мають право на виконання таких робіт;
- укладання договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання кожної квартири між власником квартири і ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» або іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для більш детальної інформації та оформлення акту розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін, пропонуємо звернутись до Звенигородського відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою вул. Щедріна, 7 в м. Звенигородка.
Прохання до мешканців квартир будинку за адресою вул. Шмідта, 40 в м. Звенигородка перекрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників газового господарства до газових приладів своїх приміщень.
Звенигородське відділення ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» закликає з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader