Передача показників газового лічильника Черкасигаз

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ПО ВУЛ. Хоменка, 26

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що з 08 год. 35 хв. 30.10.2019р., аварійно-диспетчерською службою ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» припинено розподіл природного газу до багатоповерхового житлового будинку №26 по вул. Хоменка, м. Черкаси, в зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на газопроводі-вводі до вищевказаного будинку. При цьому газопостачання будинку припинено.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачанням житлового будинку між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і управляючою компанією та договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача в кожній квартирі з ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную керівнику управляючої компанії «Нова якість» звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader