Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Відключення по вул. Смілянській, №136/1, 138, 142

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що з 9 год. 29.10.2019р. ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ», буде виконувати планові роботи на розподільчому газопроводі, що здійснює подачу газу до мереж газопостачання житлових будинків по вул. Смілянській, №136/1, 138, 142. При цьому газопостачання вищевказаних будинків буде припинено.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Актів меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договорів на технічне обслуговування внутрішньобудинкових системи газопостачанням житлових будинків між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і власниками (балансоутримувачами, управителями) і договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутових споживачів із ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
В зв’язку з тим, що після закінчення ремонтних робіт на розподільчому газопроводі зазначеного житлового будинку, відновлення розподілу газу заплановане на 30.10.2019 р., тому, для відновлення газопостачання споживачам багатоповерхових житлових будинків №136, 138, 142 по вул. Смілянській, власникам (балансоутримувачам, управителям) необхідно до 17 год. 29.10.2019 року укласти з ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін стосовно внутрішньобудинкової системи газопостачання та надати до ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та на обслуговування газопроводів та газового обладнання в кожній окремій квартирі.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную Вам звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader