Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Відключення по вул. 30-річчя Перемоги, 48

Шановні споживачі природного газу!

25.10.2019 року о 12 год. 05 хв. на пульт аварійно-диспетчерської служби ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшла заявка від гр. Кондратюк, мешканки квартири №104 житлового будинку по вул. 30-річчя Перемоги, 48, про запах газу в під’їзді.
Після приїзду на місце, бригадою АДС встановлено витік газу в пі’дїзді будинку на пошкодженому крані газового стояку.

З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків при користуванні природним газом в побуті, працівниками АДС було перекрито та опломбовано кран на вводі в під’їзд. При цьому було відключено від газопостачання кв.78 - 108.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачанням житлового будинку між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і власником (балансоутримувачем, управителем) та договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача в кожній квартирі з ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную керівнику «Нова Якість» звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader