Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в житловому будинку Н. Горова, 4

Шановні споживачі природного газу!

         13.09.2019 року о 18 год. 40 хв. на пульт аварійно-диспетчерської служби ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» надійшла заявка від гр. Ратушної, мешканки квартири №88 житлового будинку по вул. Н.Горова, 4, про запах газу в під’їзді.

    Після приїзду на місце, бригадою АДС встановлено витік газу в пі’дїзді будинку із квартири №89. Доступу до газового приладу в квартиру не було отримано.

         З метою недопущення аварійних ситуацій та нещасних випадків при користуванні природним газом в побуті, працівниками АДС було перекрито та опломбовано кран на газовому стояку. При цьому було відключено від газопостачання  кв.73, 77, 81, 85, 89, 93, 97, 101, 105.

Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачанням житлового будинку між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і власником (балансоутримувачем, управителем) та договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача в кожній квартирі з ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную керівнику ОСББ «Нижня Горова 2 та 4» звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142,  II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader