Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Увага! Аварійна ситуація в житловому будинку М. Залізняка 99\1

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що з 15 год. 10 хв. 28.08.2019р., аварійно-диспетчерською службою ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» припинено розподіл природного газу до багатоповерхового житлового будинку №91/1 по вул. М. Залізняка в зв’язку з аварійною ситуацією, що виникла на ввідному газопроводі в ІІІ-му під’їзді будинку. При цьому газопостачання вищевказаного будинку припинено.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачанням житлового будинку між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і власником (балансоутримувачем, управителем) та договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача в кожній квартирі з ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.
Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную керівнику ЖБК «Хімік-27» звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел. 71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader