Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Планові роботи на розподільчому газопроводі по вул. Сумгаїтській, 19/1

Шановні споживачі природного газу!

Доводимо до Вашого відому, що з 9 год. 18.06.2019р. ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ», буде виконувати планові роботи на розподільчому газопроводі, що здійснює подачу газу до мереж газопостачання житлового будинку по вул. Сумгаїтській, 19/1. При цьому газопостачання вищевказаного будинку буде припинено.
Відновлення розподілу природного газу можливе лише після підписання Акту меж балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін та укладання договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачанням житлового будинку між ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» і власником (балансоутримувачем, управителем) і договорів на технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання побутового споживача із ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ або з іншим суб’єктом господарювання, який має право на виконання таких робіт.

В зв’язку з тим, що після закінчення ремонтних робіт на розподільчому газопроводі зазначеного житлового будинку, відновлення розподілу газу заплановане на 20.06.2019р., тому, для відновлення газопостачання споживачам багатоповерхового житлового будинку №19/1 по вул. Сумгаїтській, власнику (балансоутримувачу, управителю) необхідно до 17 год. 19.06.2019року укласти з ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ" акт розмежування балансової належності та експлуатаційної відповідальності сторін стосовно внутрішньобудинкової системи газопостачання та надати до ПАТ "ЧЕРКАСИГАЗ" договори на технічне обслуговування внутрішньобудинкової системи газопостачання будинку та на обслуговування газопроводів та газового обладнання в кожній окремій квартирі.

Для оформлення акту меж балансового розмежування та експлуатаційної відповідальності сторін, пропоную Вам звернутись до ПАТ «ЧЕРКАСИГАЗ» за адресою м. Черкаси вул. М. Залізняка 142, II-пов. Адмінбудівля, тел.71-17-63, 71-17-52.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader