Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Що треба знати про скраплений газ

Замовлення реалізації скрапленого газу в балонах по тел. 32-08-52, 32-08-94

 

 

Скраплений газ (пропан - бутанова суміш ) використовується споживачами де відсутня централізована система газопостачання. Пропан-бутанову суміш отримують в процесі нафтопереробки і яка є побічним продуктом при виробництві інших видів палива, таких як бензин або солярка.

 

Основна особливість зріджених вуглеводневих газів, таких як пропан-бутан, полягає в тому, що вони зберігаються і транспортуються в рідкому, а використовуються в газоподібному стані. При звичайних умовах вуглеводневі гази знаходяться в газоподібному стані, а при незначному підвищенні тиску без зміни температури перетворюються у рідину. Тому важливо пам`ятати правила користування газобалонними установками.

 

Сама по собі пропан-бутанова суміш не має вираженого запаху, тому до неї, в цілях безпеки, додають спеціальну пахучу речовину - одорант. Саме запах одоранту прийнято називати "запахом газу", хоча до газу він не має ніякого відношення. Із-за стійкості пахучої речовини навіть порожній балон продовжує пахнути впродовж багатьох років.

 

У роздріб пропан-бутан поступає з газових ділянок заправки і обміну побутових балонів.

 

Оскільки пропан-бутан - горюча і вибухонебезпечна речовина, відносно його зберігання і перевезення діє ряд суворих обмежень. Це примушує обирати досить віддалені від споживачів місця базування, придбавати спеціальний транспорт з допуском до перевезення небезпечних вантажів, реєструючи його в ДАІ .

 

Побутові газові балони - це місткості для транспортування, зберігання, регазифікації і роздачі пропан-бутанової суміші споживачам.

 

Побутові балони під пропан-бутан  товариство застосовує згідно із стандартами (ДСТУ 3245-95 "Балони стальні зварні для скраплених вуглеводневих газів на тиск 1,6 МПА.Загальні технічні умови) 5 л.; 27 л.; і 50 л.

 

Після підключення газових балонів необхідно перевірити щільність з`єднань і відсутність витоку газу. Ця перевірка здійснюється за допомогою пінного (мильного) розчину, яким за допомогою пензлика обмазуються усі з`єднання. Після чого відкривається вентиль балона і робиться візуальне спостереження за нанесеною піною. Якщо здуття піни або утворення пухирів не виявлено, то з`єднання задовольняють заданим умовам герметичності. Перевірку рекомендується зробити не менше двох разів, причому кожного разу необхідно наносити мильний розчин.

 

Категорично заборонена перевірка герметичності з`єднань за допомогою сірників або інших джерел відкритого вогню, а також електричних розрядів.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader