Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Повірка лічильників газу

Повірку лічильника, незалежно від того, чи встановлений вони безкоштовно або за рахунок споживача, газопостачальне підприємство виконує безкоштовно.
Що стосується ремонту, то, якщо лічильник знаходиться на балансі газового господарства (був встановлений безкоштовно) і несправний не з вини споживача - ремонт проводиться за кошти газового господарства. У випадку несправності лічильника, який був встановлений за держпрограмою безкоштовно звертатися – для мешканців м. Черкаси та Черкаського району району -  до служби обліку природного газу за адресою вул. Добровольського, 5.
Якщо лічильник установлений за рахунок споживача, то і ремонтується він також за кошти споживача. 
Періодична повірка (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) лічильників газу, які встановлені для розрахунків за спожитий природний газ побутовими споживачами (населенням) для їх побутових потреб, здійснюється за рахунок ПАТ «Черкасигаз» (Оператора ГРМ) В інших випадках, передбачених законодавством, послуги ПАТ «Черкасигаз» (Оператора ГРМ), пов’язані з повіркою, оплачують споживачі, попередньо звернувшись особисто з письмовою заявою.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader