Передача показників газового лічильника Черкасигаз

Як зменшити використання газу та забезпечити комфорт в домоволодінні

Дотримуючись простих порад, Ви не тільки заощадите природний газ та сімейний бюджет, а й забезпечите комфортні умови проживання у домоволодіннях в осінньо-зимовий період.

 

Замініть морально застаріле та зношене газове обладнання на сучасне та економічне. Коефіцієнт корисної дії старого газового обладнання становить близько 50 %. Енергоефективність сучасних опалювальних приладів має показник 90-93 %.

 

Встановіть лічильник газу. На думку експертів, це дозволить зменшити розмір платежів приблизно на 30 %.


Установіть термоголовки на всі батареї, гідро стрілку на обв’язці котла з частотно-регульованим насосом, підключіть кімнатний хронометричний термостат, зробіть теплоізоляцію містків холоду.
Використовуйте кімнатний термостат і програматор, адже це один з найбільш простих і дешевих способів досягнення економії енергії.


Забезпечте ущільнення віконних та дверних прорізів – це допоможе зекономити майже 30 % тепла. За можливості, встановіть багатокамерні склопакети, що дозволить підвищити температуру на 2-4 градуси.

В квартирах, які знаходяться на першому поверсі або в приватних домоволодіннях, не зайвим є утеплення підлоги. Для цього, під час чергового ремонту, можна розмістити під підлогою тонкий шар пінополістиролу або пінофолу. Значна кількість тепловтрат в будинках – це тепло яке виходить через підлогу.

 

Намагайтеся не закривати радіатори щільними шторами, екранами, меблями – тепло буде ефективніше розподілятися в приміщенні.

На ніч знижуйте температуру в приміщенні.Так можна і заощадити газ, і забезпечити комфортні умови для сну.
Готуючи їжу, відразу після того, як вода закипить, уменшіть потужність газового пальника вдвічі.

Якщо ви почули запах газу у вашій оселі – негайно телефонуйте 104

Як встановити лічильник?

Відповіді у розділі "Довідник"

Для перегляду документів, має бути встановлений Adobe Reader